כולנו יחד משתתפים בקמפיין שתכליתו להציף למודעות הציבורית את כל אותן בעיות חברתיות הנובעות באופן ישיר או עקיף מחולשתה של הזוגיות המקרטעת, המוזנחת, ההולכת ומתפוגגת גם במשפחות הכי טובות ובראשן מכת המדינה - מגפת הגירושין המתפשטת. אנו דורשים מהממשלה להתגייס למהלך בלימה והפיכת המגמה, כפי שעשתה עם הקטל בדרכים. אסור לנו לשבת בחיבוק ידיים. אכפת לנו ואנו כואבים את המצב.
באים ותומכים בזוגיות

אלו הם הצעדים שאנו דורשים :
1. הסדרת מעמד יועצי הנישואין והזוגיות. רגולציה כמו למגשרים. יועצי נישואין יהוו גורם מקצועי רשמי מוסמך, המחייב בני זוג לאיחוי זוגיות חולה, בטרם יפתחו בהליכי גירושין.

2. עובדים של ארגונים גדולים יקבלו ייעוץ זוגי מסובסד על חשבון המעסיקים. כל שאר העובדים וגם עצמאים יקבלו ייעוץ זוגי מסובסד על חשבון משרד הכלכלה מתוך אינטרס כלכלי לחיזוק העסקים הקטנים המתמודדים עם משבר עסקי.

3. קביעת יעד לאומי לתכנית לימודים סדורה במערכת החינוך, בצבא ובארגונים גדולים, על כללי התנהגות ערכיים במערכות יחסים בכללותם, בעבודה, עם חברים, במשפחה ובפרט בזוגיות.

4. תקצוב קמפיין ארצי לאומי על בסיס קבוע המנחיל את כללי האצבע של הזוגיות. המעודד להתמודד עם קשיים טבעיים בהעלאת המודעות והכוונה מקצועית ובמקביל מצביע על התנהגויות פסולות המצדיקות משבר.
שיר"ז מובילה קמפיין חברתי ארצי שמטרתו להבנות מערכת ציבורית התומכת זוגיות הורית לבל תיהרסנה משפחות, מתוך הכרה בחשיבותן העצומה והשפעתן הישירה על החברה.

באים ותומכים בזוגיות

img