.


אבחון הזוגיות
שיקום הזוגיות
הזוגיות תחלים
הזוגיות תתחזק
הזוגיות תזניק אתכם


שיר"ז - איגוד היועצים והמרצים לזוגיות

ברצוני להתייעץ

בשיחה ראשונה טלפונית המתוזמנת מראש, עם סיגל בק - יועצת ,מנטורית, מרצה לזוגיות ומאמנת אישית.השירות מסובסד וניתן באהבה לכלל הציבור.


הביטחון בזוגיות התערער. כשהזוגיות צולעת הזמן פועל לרעה והמצב רק מחמיר.


הבעיות הרי לא יפתרו מאליהן... וכל כך הרבה מוטל על הכף...


ברצוני להתייעץ

הדילמה קשה, האם זו תהיה טעות איומה לוותר על הזוגיות שלי ?
או שאולי היחסים האלה בכלל מזיקים לי ?

בואי לקבל שיחת אבחון מקצועי ליחסי הזוגיות.
עשי את הצעד הראשון. התחילי ברגל ימין.

ברצוני להתייעץ

יפית מספרת ומשבחת:

כשפניתי לסיגל לא חשבתי שבעלי יסכים בכלל ללכת ליועצת נישואין. בקושי הסכים לשיחה איתה - רק שיתרשם ממנה. והוא התרשם ועוד איך התרשם. אני גם מודה, שחשבתי שאני די בסדר ושצריך בעצם רק אותו לתקן. אבל... אצל סיגל אין חכמות. באופן ברור ומשכנע היא יודעת לנתח את היחסים, להסביר את מהות הזוגיות שלא ידענו ולהציב בפני כל אחד מאיתנו את הנדרש ממנו אישית. זה לא יאומן איזה פער היה בין מה שחשבתי שהיא הזוגיות (איך מתנהגים בה ולמה מצפים ממנה ומבן הזוג) לבין הידיעה שלי היום את מהות הזוגיות (מומלץ בחום ללמוד ולא להתעצל) - שמים וארץ. הכי חזק בעיני זו ההכרה שבני זוג בהכרח אינם מתאימים - זה הופך את הקערה על פיה. אנחנו היום כבר שלוש שנים מאז שהתחלנו את התהליך שלנו. מסיגל נפרדנו לפני כשנתיים ועדיין איני יכולה להגיד שהזוגיות הרמונית. במחשבה שניה, הרי גם את זה למדנו מסיגל - הזוגיות שלנו בת 17 - עדיין טיפשעשרה, צעירה ופזיזה, מחפשת פתרונות קלים ובעיקר מפנטזת על אילו וכו'...


ברצוני להתייעץ

סיגל בק

הוסמכה בהסמכה של מכון לה-וידה עם אונ' בר-אילן כיועצת זוגיות והורות זוגית אישית וזוגית. מטפלת יחסות פרו זוגיות. מרצה ומאמנת אישית. חברה בשיר"ז (שיחת יעוץ ראשונה זוגית) איגוד יועצי הנישואין של מכון "לה-וידה". עתירת נסיון - מעל 300 זוגות. היעוץ והטיפול האישי והזוגי מסתמך בעיקרו על משנה סדורה (הדיפרנציאליזם - מהות הזוגיות) פרי מחקר בינלאומי מקיף בהובלת מכון "לה-וידה", המסמיך מזה שנים, יועצים מומחים ליחסי זוגיות והורות זוגית.

img