.

רב המכר - "מהות הזוגיות"


פרי מחקר בינלאומי מקיף בהובלת מכון לה-וידה

רוצה להזמין

כיצד ננהג כזוג בברית אמיצה ? מהי תכלית הזוגיות ?

95% מהזוגות בהם לפחות אחד מבני הזוג למד את מהות הזוגיות,
אכן חי בזוגיות כהווייתה ובהם 73% אפילו חיים בזוגיות הרמונית.

על כן חיוני לדעת מהי התייחסות בונה ומקרבת וכיצד להימנע
מהתנהגות פסולה ומפלגת, שהרי זוהי זכות גדולה לחיות בזוגיות בריאה.

רוצה להזמין
img

מהי התייחסות בונה ?      
מהי התנהגות פסולה ?
כיצד נמנע ריחוק ?    
כיצד נרקמת קרבה ?
כל העובדות, התובנות
והמסקנות המעשיות,
שיובילו אתכם לחיות בזוגיות מנצחת
ולחיי משפחה בריאים ויציבים.

ספר זה מהווה מסמך פורץ דרך בסוגיה שמעסיקה את האדם
משחר האנושות - טבעה של הזוגיות. בספר נחשפים עובדות
חדשות וממצאים מדהימים על טבעה האמתי של הזוגיות
במהותה, בה נשאף לחיות בחכמה, בכבוד, באהבה וברצון.

המענה האמיתי לבעיות מתבסס על הבנת הזוגיות במהותה.

להבדיל מהגישה הרווחת, זו הסובבת סביב רגשות והתייחסות פסיכולוגית לבעיות, מסתבר שהבעיה האמיתית נעוצה באי הבנה תהומית של בני הזוג את מהות הזוגיות. המענה האמיתי לבעיות מתבסס על הבנת הזוגיות במהותה. לראשונה, בספר זה מנוסחת בשפה ברורה ומדויקת כמשנה סדורה, כל העובדות, כל התובנות וכל המסקנות. הספר חדשני, מדרבן מודעות והתפתחות - אישית וזוגית. הספר חושף בפני הקוראים עובדות חיים, שלא ניתן להתכחש להן וכל ניסיון להתחכם, תמיד יעלה למתחכם ביוקר רב. המידע חיוני לכל אדם באשר הוא - לדעת ולהפנים את קוד החיים בזוגיות.

בהפנמת מהות הזוגיות תגיעו אל המנוחה ואל הנחלה, באושר רב.
אך אי הפנמת מהות הזוגיות תעלה ביוקר רב.

הללו אשר יפנימו את מהות הזוגיות, יחסכו מעצמם, מבני זוגם וילדיהם טעויות מרות וכואבות שעלולות לעלות ביוקר רב בכיס ובהמון כאב לב. הללו ייהנו מזוגיות בריאה ואפילו הרמונית, ממשפחה חזקה ומגובשת, אשר יצרו במו ידיהם ומהצלחה כוללת - אישית ומשותפת.


קוד החיים בזוגיות
לזוגיות חוקיות פיזיקלית משלה
כמו בחקלאות
כמו ברפואה


רוצה להזמין

עדויות הקוראים - בעלי תואר דוקטור Phd

ד"ר ח. פחימה
באמת אי אפשר להגזים בחשיבות הידע המסוים הזה לחיים בכלל ובזוגיות בפרט. חגגתי 50 לאחרונה וכבר עם פרספקטיבה ובאמת, מאז שחרשתי על הספר לפני כשנתיים, חיי השתנו ללא הכר מקצה לקצה. תודעתית - פשוט הגעתי הביתה.

ד"ר ל. דוידוביץ'

קניתי את הספר לבעלי לרגל יום הנישואין ה - 14 כשהמצב בינינו כבר שנתיים רק מתדרדר. למזלנו, הוא למד את הספר וההתנהגות שלו השתנתה מיום ליום וגם ההתנהגות שלי השתנתה בתגובה. לא האמנתי שספר אחד יכול לעשות כזה שינוי אז הייתי חייבת ללמוד בעצמי. כיום אנחנו יד אחת באש ובמים. רואים ומבינים. אין על הזוגיות. זו איכות חיים נפלאה.

ד"ר ע. כהן

img
אני רופאת משפחה ובמשך שנים של תהפוכות בתחום הזוגיות חיפשתי ומצאתי רק דברים בעלמא, גיבוב של דעות ואמונות ואז לפני כשנה מצאתי את הידע מגובש, אמיתי ומנוסח בספר במדויק. רק בדיעבד כשהעמקתי ובחנתי את הדברים, גיליתי את משמעותם העמוקה והמדעית. הפנמתי וחיי השתנו לטובה ללא הכר.
איש/ה יקר/ה,הינך מוזמנ/ת להשאיר פרטים ולקבל במייל חלק מהספר ולהתרשם מהאוצר הבלום, הגלום בכל עמוד, העומד בפני עצמו וגם קשור באחרים, בהיותו הוליסטי. אנו מאמינים, שכל אדם זקוק לחכמת הספר הזה בשלמותו. לרכישת הספר במתכונתו הדיגיטלית - ממש לא פי-די-אף אלא פיתוח מיוחד של חוויית דפדוף וקריאה כמו בספר ממש

לרכישה של הספר הדיגיטלי ב - 46 ש"ח
יחד עם זאת, בהחלט יתכן, שתעדיפ/י להחזיק בידיך את הספר הפיזי ולקבלו בדואר רשום.

לרכישה של הספר הפיזי ב - 138 ש"ח

ולאלה המבקשים להעמיק בהסברים, בהחלט כדאי לקחת את המיני קורס - הראשון מסוגו בעולם, כאתר חדיש, הערוך במתכונת אינטראקטיבית. בכל עמוד ניתן להקשיב להסבר קצר (4-5 דקו') קולע, מקיף ומעמיק

לרכישה של מיני קורס ב 485 ש"ח ב - 5 תשלומים