פרי אהבתך ועריסה מוסיקאלית - לקוחות ממליצים

לרונית  שלום,

לאחר 4 שנים של ניסיונות והרבה אכזבות (כולל הריונות שכשלו), קרה הנס המיוחל ועדיין לא האמנתי שזה נשאר ושזה שלי. אל הדיסק הזה הגעתי במקרה, במהלך חיפוש אחר אמצעים להירגע ולהשתחרר (מהפחד לאבד את ההיריון היקר), אך לא לפני שאל ההורמונים העודפים חברו תחושות לחץ ופחד  שהובילו אותי, לצערי , לחדר הניתוח בשבוע ה- 14 להריוני. התמסרתי לדיסק מידי בוקר וערב. מיד הרגשתי בשינוי, כאשר תחושות של שחרור, הרפיה, אושר והנאה מהתהליך הכי טבעי שבעולם, מלווים אותי מאז ולאורך כל ההיריון. כעת אני מצפה בהתרגשות ללידה.

כמובן שבתיק, שהכנתי לחדר הלידה, כבר מחכה הדיסק, שיעזור לי לעבור את הרגעים הקשים ולקבל את ילדי לתוך צלילים מוכרים.

שיהיה בהצלחה – גלית דיין זרביב

 

רונית היקרה !

הייתי בשבוע ה – 20 להריון כשקיבלתי את "פרי אהבתך" מבעלי היקר. הייתי די עצבנית ולחוצה עם שינויים מהירים במצב הרוח. לא האמנתי שדיסק כל שהוא ישנה משהו, אבל לא רציתי לזלזל במתנה של בעלי ולכן החלטתי לנסות. קודם כל נהניתי מהדיסק כבר בפעם הראשונה. השינוי המשמעותי היגיע לאחר כשבוע. לפתע הרגשתי שלא כל דבר מעצבן אותי, שיש לי סבלנות לבן הקטן שלי, שכוחותיי שבו אלי – אם בעבודה ואם בחיי הפרטיים. הלידה הייתה חוויה קסומה בזכות הדיסק שלך. נולדה לי בת משגעת. היא רגועה מאוד וממש ממעטת לבכות ואפילו נותנת לי לישון בלילות. גם בימים אלה אני מאזינה מדי יום - בכיף. קניתי את "עריסה מוסיקאלית" וזה לא יאומן כמה מהר נרדמת איתו הבון בון. אני אסירת תודה לך על "פרי אהבתך" מקרב לב.

מחכה ליצירתך הבאה -  רותי אלחנן

 

רונית שלום,

אני כבר בשנות הארבעים לחיי עם שני בנים גדולים ובת שעולה לכיתה א'. זהו ההיריון הרביעי שלי ולמרות הניסיון שכבר צברתי (על עצמי הייתי בעבר מעידה שאין לי שום בעיה מיוחדת בזמן ההיריון), היום אני מבינה עד כמה סבלתי בהריונותיי הקודמים מחרדות ולחצים. אין לי ספק שהדיסק הזה פועל בדרך כל שהיא על המוח, אחרת (וזאת משום שהייתי מאוד סקפטית) לא יתכן, ש"פרי אהבתך" היה משפיע עלי בכלל. עשית דבר גדול עבור נשים בכלל ונשים הרות בפרט ועל כך אני מברכת אותך ומודה לך מאוד באופן אישי.

עלי והצליחי והביאי לנו עוד ועוד מיצירותיך.

בברכה מקרב לב, 
קלרה מגן

 

גלית נדב (קורין)

אני ממליצה בחום להאזין לדיסק "פרי אהבתך" של רונית דניאל.

ההאזנה לדיסק גרמה לי להפגת המתח והחששות בתקופת ההריון.

קולה של רונית נעים לאוזן ומרגיע, כך שלרוב תוך כרבע שעה הגעתי להרפיה עד לנימנום קל.

 

הנשימה לנשמה ופנטזיה לנשמה 

נירה דרור-דוד

זמן רב חיפשתי אחר דיסק אשר יאפשר למטופלים שלי להיכנס באופן עצמאי למדיטציה, לדעתי זה מאד מאוד חשוב, ובונה להם את הביטחון, שהם עצמאיים ולא תלויים באיש על מנת להיכנס למדיטציה.

כששמעתי את "הנשימה לנשמה" נהניתי מאד מההנחיה הנעימה והברורה של רונית עם המוזיקה הקסומה. ישר ידעתי שזה הדיסק שחיפשתי, ואכן המטופלים שלי מאד אוהבים את הדיסק, עד כה רכשו כ- 45 מטופלים את הדיסק. הם לא ידעו קודם לכן מה זה מדיטציה, לא חוו זאת מעולם, לא הבינו את חשיבות ההרפיה. ובזכות הדיסק הם בהחלט הצליחו להיכנס לחוויה, להרפות מהמתחים והלחצים ולהירגע, והכניסו את המדיטציה כחלק מהחיים.


רינת 

אני בנקאית, לא ידעתי כלל מה זה מדיטציה. 

רכשתי את הדיסק, והופתעתי למצוא את עצמי בעולם אחר, עולם קסום עם צלילים ורוגע, הרגשתי כאילו
נכנסתי ל"
mode" אחר........ לאווירה שלא הכרתי קודם לכן.

המוזיקה יחד עם ההנחיה מאד עוזרים לי להירגע, להגיע לשלווה, וגם להתמקד ולהתרכז.

גם אחרי השמיעה של הדיסק, הרגשתי שיש לי יותר כוח, יותר אנרגיה במשך היום, הרגשתי שאני יותר רגועה ויותר מרוכזת.

תודה.
 

חנה

לפני כחצי שנה רכשתי את שני הדיסקים "הנשימה לנשמה" ו – "פנטזיה לנשמה"

ברצוני להודות לרונית על הדיסקים הנפלאים הללו. הם עוזרים לי בעיקר:

1. בשעות הערב לפני ההירדמות, משרה עלי אווירה של רגיעה נפלאה, של  מדיטציה.

2. לבתי יש הפרעות שינה (תסמונת השינה הדחויה) והיא מקבלת מלטונין על מנת שתוכל לישון.

לעתים, כאשר המלטונין אינו משפיע אני מפעילה את המערכת עם הדיסק "הנשימה לנשמה" וכך
בתי נרדמת מהר מאד וישנה שינה רגועה מאד.

תודה רבה לך.
 

איילה

רונית היקרה,

הרבה תודות על התקליטור הנפלא "הנשימה לנשמה" שהפך להיות חלק קבוע מסדר יומי. הדרך הפשוטה והברורה שבה את מכניסה את המאזין למדיטציה- מובנת לכל אחד ונותנת תוצאות.

קניתי את התקליטור מתנה לאנשים שאני אוהבת: אחותי ושתיים מחברותי- כולן מאוד מרוצות מהתוצאה.

גם כשנסעתי לחו"ל לאחרונה, לא ויתרתי על התקליטור וקולך המרגיע ליווה אותי גם בנופים אחרים.

אני בטוחה שכל מי שיאזין לתקליטור זה- יישבה בקסמו.

שוב תודה לך וכל טוב,

איילה.

 
רונית היקרה,

הרי כמה מילים על המפגש שלי עם היצירות שלך:

יש לי בבית הרבה דיסקים המשמשים אותנו במשפחה להרגעה וליצירת אוירה שלווה ומשמשים אותי בעבודתי הטיפולית, לכן כשפגשתי את רונית לראשונה חשבתי מה עוד אפשר לחדש לנו בתחום. דעתי השתנתה לגמרי לאחר ששמעתי את תחילתו של הדיסק "הנשימה לנשמה"...המוסיקה הייתה נפלאה ומרגיעה וקולה המנחה של רונית השתלב בה בהרמוניה מוחלטת. שמעתי רק חלק מהדיסק והחלטתי מיד לרוכשו. ציפיתי בקוצר רוח להגיע הביתה להמשיך להאזין לו וזה היה הדבר הראשון שעשיתי באותו ערב. מיד היה לי ברור שזהו דיסק המלמד ומנחה בדרך נעימה מרגיעה וברורה כיצד להתחבר לתהליך של מדיטציה.

הדיסק מחולק ל4- חלקים העומדים כל אחד בפני עצמו ואפשר לבחור כל פעם איזה סוג של מדיטציה או דמיון מודרך מתאים לנו הפעם. מיד יצרתי קשר עם רונית והזמנתי לחברי  דיסקים נוספים . במהלך עבודתי אני משלבת גם הנחיות לתרגול מדיטציה או דמיון מודרך. הדיסק "הנשימה לנשמה" עושה את עבודת ההנחיה לברורה ומוצלחת יותר. רבים ממטופלי רכשו את הדיסק והוא הפך עד מהרה לנחלת כל בני המשפחה.

יש לי חברה מורה לכתה ג היא הקשיבה לדיסק, התלהבה והביאה אותו הביתה אבל גם לכיתה. הדיסק כבר שנה שנייה משמש את ילדי הכתה להרפיה ולהרגעה - ההצלחה גדולה.

למזלי יצא דיסק שני " פנטזיה לנשמה" המכיל את המוזיקה המדהימה שבדיסק הראשון ללא מילות ההנחיה. דיסק זה משמש אותי לעיתים בשעת טיפולי העיסוי והרפלקסולוגיה  ומהווה לי רקע קסום בתרגילי המדיטציה האישיים שלי. דיסק זה מתאים לאנשים ששלב המדיטציה המונחית התבסס אצלם מספיק.

אני חושבת שרונית עשתה עבודה נהדרת שיכולה לתרום להנאתם ושלוותם של הרבה אנשים בכל גיל ומצב ועל כך אני אסירת תודה לה.

רחל קשת, נטרופתית ורפלקסולוגית בכירה במכבים רעות
 

מרגלית מעיין

לפני ששמעתי את הדיסק "הנשימה לנשמה" לא ניסיתי מעולם לחוות מדיטציה. למרות זאת החלטתי לנסות ולא הצטערתי לרגע.בהתחלה קשה להיכנס למדיטציה עמוקה אך ככל שמנסים יותר פעמים הדבר נעשה קל יותר.  הקול המרגיע יחד עם המוסיקה השמימית מכניסים אותי לעולם אחר ומנתקים אותי לגמרי מכל דבר הנמצא סביבי.ההרגשה פשוט נפלאה. אני נרגעת ומשחררת את כל המתח מהגוף ואחרי המדיטציה אני מרגישה כאילו ישנתי כמה שעות.

כיום אני משתדלת למדוט מידי יום ואני ממליצה על הדיסק הזה בחום בעיקר למי שלא חווה מדיטציה. במקרה זה ההנחיה עוזרת להשיג תוצאות מדהימות בזמן קצר.

לדיסק "פנטזיה לנשמה" אני מאזינה בכל הזדמנות כשאני בבית. הוא מתנגן ברקע ומשרה אוירה של רוגע ושלוות נפש.פשוט פינוק אמיתי.

אור לנשמה ומקול הנשמה

עדינה

רונית היקרה!

הקשבתי ונדהמתי – לא יאומן!

הרגשה נפלאה, מעין ריחוף, ניתוק ושלווה פנימית.

כאחת שלא הכי מחוברת למדיטציה, בדיסק הזה ראיתי שזה פשוט עובד!

תודה!
 

  הי רונית,
היום בבוקר שמעתי לראשונה את הדיסק אור לנשמה, ואחרי הצהריים שמעתי שוב - ודעתי היא שזו הנחיית המדיטציה היפה והקסומה ביותר ששמעתי מעודי. יש לי חשק עוד ועוד להרפות כל דבר ממני ולטבוע בזה, להתאחד עם הצלילים היפים של קולך, המילים המענגות והנוגעות והמוסיקה השמיימית עם הביצוע המעולה. כל הכבוד לך וליתר היוצרים של הדיסק היפהפה. כבר שלחתי הפנייה לאתר, במיוחד למקום של שמיעת קטעים, לכמה חברות.

אני עדיין ממשיכה לשמוע פעם פעמיים בכל יום וחשה פשוט קסם. אין דיסק כזה! ושמעתי המון, כי בזמנו תרגמתי כ 150 הרצאות של לזאריס, כל אחת כללה מדיטציה מונחית, כמובן באנגלית, וכן עשיתי את קורס האור של אורין, ופרט לכך קניתי ושמעתי עוד קלטות של מדיטציה של אורין, לזאריס ואחרים - ושלך עולה על כולם. תרומה גדולה היא של המוסיקה היפהפיה. מי שכתב אותה הוא כישרון גדול, הלוואי שיכתוב עוד ועוד. אשמח למלא את הארון שלי במדיטציות שלך.
נשיקות
ליאורה ורדי

 

  הי רונית,
רציתי שוב להגיד לך, לאחר כמה שבועות מהיום שקניתי את הדיסק אור לנשמה, שאין שום דיסק, מוזיקה או מדיטציה שעושה לי כל כך טוב כמו הדיסק הזה. וגם קודמו, הנשימה לנשמה, לא מפגר בהרבה אחריו. הלוואי, שוב אני חוזרת, שיהיו ברשותי 20 דיסקים לפחות עם המוזיקה השמימית ששותפך חיבר, הקול המרגיע שלך והביצוע הנהדר של הזמרת והכל.
נשיקות
ליאורה

 


המלצות על סדנת המדיטציה

ליאת

התחלתי קורס מדיטציה עם קצת אמונה וללא ציפיות רבות.

הקורס פתח בפני עולם ומלואו-חיים שלמים שלא הכרתי.

ההתנסות בסוגי מדיטציות כה רבות ושונות היה נהדר ואפשר לי למצוא את הדרך המתאימה לי להתחבר ולהגיע לאן שרציתי.

האינטראקציה הקבוצתית הייתה משמעותית ביותר. לאחר סיום כל מדיטציה דיברנו ועזרנו אחד לשני להבין מה עברנו. באווירה נוחה, ביתית ואוהבת התגבשנו, חווינו והשתנינו. היה מדהים לראות את מה שעברו החברים בקבוצה ואת השינוי.

בעזרת טכניקות אלו הגעתי למקומות עמוקים ונסתרים-אליהם רציתי וייחלתי להגיע.

האפשרויות לגעת בנקודות אלו פתחו בפני דלת חדשה שהביאה לשינוי מחשבתי והביאה לשינוי מעשי בחיי- מבחינת עבודה, עניין ולימודים.

למדתי להתחבר לעצמי ולדעת מה חשוב ואיפה לשים את הדגש

תודה מקרב לב,
 

נועה

כשאני מסתכלת לאחור, לרגע, לשנים האחרונות, אני מוצאת שקורס המודעות באמצעות המדיטציה שעברתי אצלך לפני כארבע שנים, תרם לי רבות, ומרב התודות מגיעות לרונית.

עיקר התרומה הייתה בביטחון העצמי שהתחזק אצלי, ביכולת שלי לקבל את עצמי, את הצדדים החזקים והחלשים, לדעת להתמודד איתם בדרכים שיועילו לי.

אין ספק שדרוש אומץ להתבונן פנימה, ודרושה נחישות ורצון פנימי "ללכת עם זה", אבל הכלים שקיבלתי בקורס, סייעו לי לעשות את השינויים הפנימיים הללו בעוצמה.

מדובר ביכולת להתבונן פנימה ולהכיר את עצמי ובד בבד לדעת שכדאי לפעמים לנסות להסתכל על מצבים "מלמעלה" כדי למצוא דרכים להתמודד איתם.

מדובר בהכרה בחשיבות השקט הפנימי וביכולת למצוא לי אותו לעיתים קרובות יותר.

בסך הכול קיבלתי מהקורס מתנה גדולה שבאה לידי ביטוי בהתחברות חזקה שלי לעצמי ומתוך כך לאנשים אחרים, תוך הגדלת הרגישות הן לאנשים והן למצבים בהם הם נמצאים. וזה כיף אמיתי.

אני מקווה שאני אמשיך בתהליך הזה לצורך המשך חיבור טוב כזה לאורך זמן, כי נראה לי שגם האנשים האחרים בסביבתי נהנים מזה, וזה מאד חשוב לי.

אז אני שוב מודה לרונית , תמשיכי לעשות את מה שאת טובה בו - בכזאת רגישות ענקית!
 

סדנת רייקי

טלי

במשך שנים רבות סבלתי מהתקפי מיגרנות תכופים וחזקים מאוד. כל מי שסובל ממיגרנות יודע כמה הן מנטרלות את יכולתנו לתפקד. כדי לעבור כל התקפת כאבים הייתי לוקחת המון כדורים וגם הם לא תמיד היו עוזרים. כשהכרתי את רונית היא היתה מטפלת בי בעזרת אנרגיית/טכניקת הרייקי בלי שאני ידעתי בכלל על מה מדובר, אבל - זה עזר!!! אחרי כמה חודשים בהם נהניתי מההקלה הנפלאה בזכות ידיה החמות של רונית, החלטתי להצטרף לקורס רייקי בהנחייתה. מאז תחילת הקורס ועד היום חלפו שנתיים בהן וקשה לי אפילו לדמיין כמה נוראיים היו הכאבים לפני כן. תדירות התקפי המיגרנה פחתה ללא הכר, גם משך התקף, אם מגיע, היא נמוכה בהרבה מבעבר, וכן עוצמת הכאב פחותה בהרבה. והחשוב מכל הוא שאני מסוגלת לטפל בעצמי, ללא מאמץ מיוחד, בזמן קצר, ללא תרופות. לא צריך לומר יותר מזה (חוץ מד"ש לרונית).

 היי רונית!
החוויה שלי עם הרייקי, ככל הדברים הטובים בחיים, החלה במקרה.
מעולם לא עלה בדעתי ללמוד רייקי, ולא ידעתי אודותיו דבר, על כן הגעתי ממקום חסר ציפיות לחלוטין.
לאחר המפגש הראשון חשתי שונה. כסוללה שהטעינו אותה מחדש. עולם חדש ומרתק נגלה לעיניי.
היופי ברייקי, לעניות דעתי, שבאמצעותו הינך יכול לטפל הן בעצמך והן בסובב אותך.
כאשר אתה מטפל באדם אחר, אינך כניצב מהצד, אלא אתה חובר לתוכיותו, למימדיו הפנימיים ולאנרגיה שעצורה בו. אכן, הרייקי היא אנרגיה של אהבה, הגורמת לכולנו לחבור בפנימיותנו זה עם זה.
 
רונית, את מדהימה!
אוהבת אותך
רקפת.

יוגה-צחוק

רותי יהושע

רוניתי מצחיקה...

תודה רבה על ערב קסום ומצחיק...

הייתי מופתעת לגלות כמה צחוק כלוא בתוכי, ועד כמה הצחוק, כשהוא כבר משתחרר, משחרר...

במהלך הערב התנסיתי בהנחייתך בהפעלות צחוק, שבמהלכה הופתעתי לראות, איך בהדרגה, מקבץ אנשים רציניים, בחלקם בנקאיים... , הופך לקבוצת אנשים מאוחדת יחד סביב צחוק בריא ועמוק...

איך הצלחת, מבלי לנסות להצחיק אותנו, פשוט דרך האווירה המיוחדת, והנחייתך הנעימה, לגרום לנו להשתחרר מהכבלים, ולהיות מסוגלים לפרוק את מתחי היום יום שכלואים בתוכנו, דרך הצחוק הבריא...

לאחר ההפעלה הרגשתי משוחררת יותר, שמחה יותר, קלילה יותר, חיובית יותר, גם אם דבר בחיי לא השתנה... פשוט דרך החיבור לשמחת החיים שבתוכי!

אני רוצה להודות לך על החוויה שהותירה בי משקע חיובי ומשמעותי עם טעם לעוד ועוד...

תודה!

קורס להכשרת מאסטר רייקי

שלום,

התחלתי את דרכי כמתקשר, אולם רציתי לטפל באנשים גם דרך אנרגיות. פניתי לרונית והתחלתי אצלה בסדנת רייקי 1. ישר מתחילת הסדנא, בחניכה האישית הרגשתי שאני עובר שינוי משמעותי. בטיפול העצמי עברתי דרך בה למדתי לטפל גם בעצמי, ומהכוח הזה אח"כ גם באחרים. בגלל היותי מתקשר, שמתי לב כי התקשורים שלי התחזקו בזכות הרייקי.
המשכתי בנחישות לסדנת רייקי 2 - הרגשתי זרימה חזקה של האנרגיה, החניכה גם הפעם היתה לי מאד משמעותית, במהלכה נגלו לעיני חלק מהסמלים... הרגשתי שדרכי סלולה, שאני רוצה להיות מאסטר. לחצתי על רונית שתפתח את הקורס, היה לי חשוב לעבור אותו אצלה.
ואכן לא התאכזבתי... קורס המאסטר היה יסודי, מעשי, מעבר לרוחניות. דרכו רכשתי כלים גם ליום יום שלי, כלים מעשיים של בניית סדנאות, כלים להעצמה אישית ולמטופלים שלי כמאסטר.
הקבוצה שלנו היתה עוצמתית במיוחד, עד היום אנו נפגשים – הכל בזכותך!
אני מודה לך רונית, מכל הלב...
אני ממליץ בחום על סדנת המאסטר רייקי בהנחייתה של רונית, לא תתאכזבו!

יוסי קהלאני
.

קורס להכשרת מדריכי מדיטציה

המלצה - קורס מדריכי מדיטציה

הקורס עצמו היה פשוט חוויה אחת גדולה.
רונית דניאל, פשוט אישה מופלאה עם אנרגיות קסומות וטובות שהעבירה את הסדנא בצורה חוויתית ועיונית.
האווירה בקורס משפחתית ורכשתי המון כלים ודרכים להעביר סדנאות מדיטציה בחיים.
במהלך הקורס כל אחד מאיתנו העביר מדיטציות, בליווי ובהדרכתה של רונית, שמאפשרת לכל אחד להיות מי שהוא ולהעביר את התכנים בדרך המיוחדת שלו ולא בשטנץ קבוע מראש.
הקורס פותח אופקים חדשים וכלים להמשך דרך חיים מדיטטיבית.
תודה לרונית נשמה טהורה שנותנת מעצמה כל כך הרבה ידע והדרכה ופותחת דלתות בפני כל לומד ולומדת- הקורס מומלץ מכל הלב!
אוהבת אותך רונית


טלי

 

ליצירת קשר לחצו כאן

    

ran@2bwell.co.il : אי-מייל

רחוב היצירה 22, רמת גן, ישראל טלפון: 03-5757629 פקס: 1533-5757629

HEALER VOICE כל הזכויות שמורות ל ©

רפואה עצמית

נבנה ועוצב ע"י סטודיו פייג'רס-דיזיין

DO4U פרסום באינטרנט