.


הוראה של זוגיות


הקורס
להכשרתם של יועצי זוגיות

סרט
גלריה

המזור לכל חוליי הזוגיות - ידיעת הזוגיות

צור קשר


הפרסום אצלנו - באים לעבוד

הפרסום אצלנו - באים לעבוד

מטריה שיווקית פועלת להביא לכם קהל פרטי. היועצים מלמדים זוגיות בקהילה.
דיפלומה בינלאומית

דיפלומה בינלאומית

מטעם מכון לה-וידה
יחד עם אוניברסיטת ניו-יורק.
המקצוע מכובד ומבוקש

המקצוע מכובד ומבוקש

אידאלי לקריירה בלי גיל פרישה.
זהו עסק טוב - הביקושים ערים.
הצילו בתי אב !!!

זוהי שליחות !    זהו יעוד !

בואו להיות מרצים בכיתות הוראה של זוגיות והורות זוגית !

בואו לעבוד איתנו - הפרסום בזול וההכנסות שלכם בלבד !

צור קשר

עיקר הבידול שלנו - הדיפרנציולוגיה - חוקי החסד - זוגיות, הורות ומשפחה.

היועצים מבית מדרשנו יודעים לאבחן נכון את מצב היחסים - לסווג התנהגויות של כל צד - לגיטימית (חיים איתה בשלום) ופסולה (אותה מבערים). היועצים מבית מדרשנו מטפלים אישית, בכל צד בנפרד, להתחבר נכון עם עצמו עד שיהיה מאוזן, חיובי וקשוב לעצמו ומתוך כך קשוב אף יותר לבן הזוג. לזוגיות בריאה האדם זקוק להיות מחובר נכון עם עצמו ורק משם הוא יכול לפנות לבן הזוג בתבונה, באהבה ובשליטה עצמית ולא להטיל עליו את מצוקותיו. ישנם תהליכים, הסמויים מן המודעות, שגורמים לפחדים ולחששות, המערערים את הביטחון בעתיד. ישנו קושי גדול לדעת ולהבין את עצמי. האדם נאחז במשהו חיצוני כמו פייסבוק או ו'אטסאפ על מנת לברוח מעצמו, כי אינו קשוב לעצמו וכך אינו מוצא את עצמו. לכל אורך הקורס, בהכשרתם, היועצים לעתיד חווים עצמם כנועצים הקשובים, מתייחסים ומתחברים אל עצמם. בקורס הינם עוברים תהליך אישי עמוק של מודעות עצמית דרך פריזמת הזוגיות. לומדים לפרום את המאבקים הפנימיים המתחוללים בקרבם. החניכים מפתחים תשומת לב אוהדת ואוהבת לעצמם, כך יהיו מאוזנים, חיוביים וקשובים לעצמם ומתוך כך קשובים אף יותר לבן הזוג. חניכי הקורס לומדים את האמת על עצמם וחיים את האמת הזו בקבלה וברצון בהכרה בחשיבות עצמם וזכותם לחיות בטוב ומתוך כך מסייעים לבן הזוג, שגם לו יהיה טוב. נביא לכם ודרככם לרבים אחרים (מתלמדים - נועצים), הזדמנות להבין לעומק את עצמם ולהעניק לעצמם את החסד שלו הם ראויים. נראה לכם את הדרך לגילוי עצמי – לגלות מהו מקור הכאב, שכואב בתוך האדם ואיך האדם מעניק לעצמו את מה שהיה רוצה, שבן הזוג יתן לו. הדרך של האדם אל מחוז הכאב שלו מתגמלת מאוד ומשחררת את הכאב ממנו. כשאדם פועל מן הכאב ולא מודע לקיומו, הינו דופק את הראש בקיר ולא רק את הראש – גם את האגן. היועצים מבית מדרשנו יודעים לתת לקליינטים שלהם ייעוץ זוגי מתודי דרך טיפול אישי. היועצים מבית מדרשנו מלמדים בכיתה את הקהל המקומי שלהם את המהות הזוגיות על בירכי הדיפרנציולוגיה. חלק ניכר מהם יבקשו ייעוץ אישי-זוגי. המטופל לומד את האמת על עצמו וחי את האמת הזו בקבלה וברצון בהכרה שבחשיבות עצמו וזכותו לחיות בטוב ומתוך כך מסייע לבן הזוג, שגם לו יהיה טוב.

קורס "הוראה של זוגיות" להכשרה מקצועית ומקיפה של יועצי נישואין, בניהולו המקצועי של מכון "לה-וידה" ובחסותה של אוניברסיטת ניו-יורק, יקנה למשתתפים ידע ייחודי יסודי, המקיף את יחסי המינים במשפחה ובעבודה. הדיפרנציולוגיה, משנה סדורה פורצת דרך המגדירה לראשונה את חוקי הטבע (של עשה ואל תעשה) לחיים ביחד, באהבה וברצון, כבני ברית ובני חורין, בזוגיות אמיתית. בנוסף מתרגלים מתודולוגיות עבודה יעילות וכלים שימושיים למתן ייעוץ ו/או הרצאות ו/או בהנחיית סדנאות זוגיות למבקשי שלום בית. זוהי שליחות מדרגה ראשונה לסייע למחפשים/ות בן/בת זוג, הראויים לקיים עימם יחדיו משפחה בריאה וברת קיימה והכי חשוב - להציל משפחות מהתפרקות.

הבידול שלנו - בלעדיות

לה-וידה מפרסמת והידיים שלכם מלאות בעבודה.
בהרשאת משרד החינוך, מכון לה-וידה מקים בישראל רשת כיתות לימוד זוגיות והורות זוגית בבתי ספר או במתנ"סים מקומיים להורים. בכיתות מרצים בשכר הבוגרים שלנו, שנבחנו והתקבלו לאיגוד יועצי הנישואין שיר"ז. כמחצית המתלמדים בכיתה מבקשים להתייעץ בתשלום. לה-וידה היא זו שמשקיעה בפרסום ומביאה את ההורים אל הכיתות ועל היועצים להקדיש רק ערב אחד בשבוע ללמד בכיתה, שבקרבת מגוריהם.

פריצת דרך בהבנת המהות של הזוגיות.

מכון לה-וידה בחסותה האקדמית של אוניברסיטת ניו-יורק פיצח את החידה הקשה ביותר לפיצוח משחר האנושות - פוצח קוד ההתנהגות בזוגיות !! זהו ידע עיוני יסודי, מקיף ומוצק. זוהי משנה סדורה - הדיפרציולוגיה היא המתודולוגיה של יחסי החסד - הזוגיות, ההורות והמשפחה. הכרה יסודית של חוקי הפיזיקה הרוחנית של הכוחות הבונים או הורסים את היחסים. המשנה מבוססת מחקרית והוכחה כמעשית ומוחלטת אצל מאות יועצי נישואין בעבודתם.

המיקוד באבחון הנכון ובאבחנה בין הסיבה למסובב.
מ
כון לה-וידה מקים מן המסד את הרפואה הקונבנציונאלית של הזוגיות. זוהי השנה הרביעית של הכשרה מקצועית בקורס מעמיק ורציני מעין רופאים של זוגיות - דיפרנציולוגים מרצים, יועצים מומחים בדיפרנציולוגיה - המתודולוגיה של יחסי החסד.

ניתן להצטרף בדיוק בזמן הנכון לך.
מודל קורס של אוניברסיטת ניו-יורק - מחזורי - ניתן להצטרף לקורס בכל שיעור (6  שעות אקדמיות -  22:15 - 17:30) בימי רביעי, אחת לשבועיים.

ניתן ללמוד מרחוק עם הכיתה בת"א.
למעדיפים להימנע מנסיעות וללמוד דיגיטלית - חווית לימוד וירטואלית בשיעור חי. גם לנרשמים לכיתה הפרונטלית האופציה הדיגיטלית מהווה פתרון למצבים מסוימים.

חניכי הקורס מקבלים את ספר הדיפרנציולוגיה.

חניכי הקורס לומדים באון ליין מספריה של הרצאות מוקלטות וערוכות.

בהרשאה לשנה, ערכה ללימוד עצמי מספריה של הרצאות מוקלטות וערוכות באתר לה-וידה. לאלה המסתפקים בה בלבד - עלותה בנפרד - 1,800 ש"ח   מע"מ = 2,124 ש"ח.

25% מהשיעורים (כל שיעור רביעי) הינם שיעורי פרקטיקום
שלל סימולציות של תרחישי ייעוץ זוגי.

למתחילים בקריירה - סטאג' בעבודה מעשית עם לקוחות משלהם.
איגוד שיר"ז
למעלה מ - 150 יועצים ומרצים
עובדים יחד תחת קורת הגג של "לה-וידה" 

צור קשר


ציטוטים להמחשה מתוך עשרות מכתבי תודה של בוגרים

זכיתם להנחיל תורה מופלאה וייחודית לתלמידים שגובשו לקבוצה חושבת ומאתגרת. זכיתי להיות בין תלמידי מכון לה-וידה להוראת הזוגיות בהנהלת רן ורונית דניאל. אל הקורס הזה הגעתי, לאחר שנים של עיסוק בנושא זה, ללמוד, להבין ולהפנים את הפוסט פמניזים - הדיפרנציאליזם כמשנה חדשנית בעלת רבדים ייחודיים. רן, בדרכו שלו, מציג את הנושאים אחד לאחד, לבנה אחר לבנה ולפתע מתגלה לך, התלמיד - תורה שלימה, עניפה ומורכבת מחד גיסא ואשר ניתנת להבנה מאידך גיסא. ... תבורכו משמים !!! עו"ד ד"ר מאיר כהן המכתב במקור

"אנו מודות לכם מקרב לב, על הידע שהענקתם לנו ברוחב לב ובסבלנות. על ששיתפתם פעולה עם השאלות הרבות שהעלינו. הבסיס הרחב שהקניתם לנו מאפשר לנו היום לסייע למשפחות רבות לצאת לדרך חדשה טובה יותר. תודה רבה. בהוקרה, משתתפות קורס הוראה של זוגיות - מחזור מאי 2014 באוניבסיטת בר-אילן" המכתב במקור

"באנו ל"סעוד" ונמצאנו "שותים". צמאים לתובנות ורעבים ליישום. חשבנו ללמוד על אחרים ונמצאנו לומדים גם על עצמנו. למדנו והפנמנו כי יש כוח לשגרה. כי לא כל "שווה" הוא עניין של משוואה. למדנו את יסודות היחסים הזוגיים המתבססים על ברית וחוקת הזוגיות. מאחלים מכל הלב והשכל כי בזכות הוראת הזוגיות הנזקפת לזכותם של המרצים רונית ורן יזכו הללו בחיים של אהבת אמת בזוגיות הרמונית. מאיתנו לתמיד - מחזור דצמבר 2014 באוניבסיטת בר-אילן" המכתב במקור

תכנית הלימודים - דיפרנציולוגיה

מילון מושגים מהויות האדם  |  טבעו המיני מנטלי   |   א-סימטריה מובנית

אהבה רומנטית - ממשית אל מול פנטזיה  | משחקי חיזור

זיווג ראוי  |  חוקי המשיכה  |  אהבה תבונית

ברית הזוגיות   |  חוקי היסוד  |  יחסים אסורים  |  יחסים בריאים

היזם - הורה עיקרי  |  המין - הרבה פחות זמין ומזמין

זוגיות & שגרה  |  תיבול השגרה בפתיחות   |  אמון מתוך אמונה  |  חירות אחראית

הפכים - משלימים ומכילים  |  דיינו & התפתחות  |  הורות א-סימטרית

גירושין חד צדדיים  |  איחוי הזוגיות והמשפחה  |  גירושין כפויים

היועץ / המרצה / המנחה לזוגיות - מהות התפקיד. הקשבה פעילה. הנחיית קבוצות. הטיפול בהתנגדויות.

תיק סדנה – מבנה. נושאים לדיון בנחיית הסדנא. שיחה ראשונה עם פונה. הצעה. תיאום ציפיות.

תרחישי יעוץ - קשיים טבעיים / התנהגות קלוקלת.

רגישות עצמית - הקושי הפנימי - המחסור שבנפש-נשמה. השלב המתקדם ביותר - להיות יועצים-מטפלים (יועלים).
צור קשר
למי מתאים ? <br>

למי מתאים ?

מתאים למבקשים לפתוח בקריירה שניה כיועצי נישואין
וגם לאנשי מקצוע בתחום, המבקשים להשתלם במתודולוגיה של הזוגיות.
עדיפות לבעלי ניסיון במע' יחסים זוגית-הורית וותיקה. עדיפות לבעלי השכלה גבוהה.
הקריטריונים להתאמתך

הקריטריונים להתאמתך

נטיה מובהקת לייעץ ו/או לאמן ו/או לטפל.
ניסיון חיים רלוונטי.
להשיב על מבחן ההתאמה למקצוע ולהימצא מתאימה באבחון של הפסיכולוגית התעסוקתית ממכון פיל"ת.
אמצעי הלימוד

אמצעי הלימוד

הרצאות חיות בשילוב תרחישי יעוץ.  סימולציות. כל שיעור רביעי - פרקטיקום.
בלימוד עצמי -
3 סדרות של הרצאות ערוכות בווידאו.
הספר - מתודולוגיה של זוגיות
שווה לכל כיס

שווה לכל כיס

7,020 ש"ח ב - 6 תשלומים שווים ומבלי לגרוע ממסגרת האשראי שלך.
img
דיפלומה

דיפלומה

מטעם מכון לה-וידה יחד עם ביה"ס סטיינהארט של אוניברסיטת ניו-יורק.
בכיתה וגם בכל מיקום

בכיתה וגם בכל מיקום

הקורס פרונטלי במכללה ברח' יגאל אלון 123 ת"א (בגב של עזריאלי). איתם משתתפים בזום, מכל מקום בעולם.
מועדים וזמנים

מועדים וזמנים

20 שיעורים, בימי רביעי, רק פעם בשבועיים. 22:15 - 17:30
סה"כ - 120 שעות אקדמיות.