כניסה - Login
 
צור קשר
 
ערוצי הקשר
 
x
כשצריך
מדריך
 כניסה לחשבון
או
באמצעות קוד חד פעמי
רק בעברית בבקשה
שם פרטי וגם שם משפחה בבקשה
שלחו לי קוד
אולי עוד לא יצרתי קשר


כניסה חלקה לשוק בסטאז' מושלם


        
        התמחות קולעת

סיימת את הקורס. מזל טוב !

זה הזמן להיות עסק עצמאי מניב.
הכי נכון ומשתלם להמשיך איתנו.

רק אותן אלה אשר באו מראש לעסוק במקצוע כעסק לכל דבר, ממשיכות קדימה, כי רק מיעוט הבוגרות רוצות לממש את עצמן כעסק. חלקן רוצות לפעול פרו בונו. חלקן באו, כעורכות דין לענייני משפחה או כעובדות סוציאליות או כפסיכולוגיות או כרבניות ולמדו מתוך הכרה, שבידיעת הדיפרציולוגיה יפעלו נכון ולטובה. 

כך תתחילי עסק משלך, תעשי סטאג' עם הלקוחות שלך שיגיעו בזכות הפרסום שנעשה לך.

מחלקת ההפרסום שלנו תפרסם אותך רק בפייסבוק, כלקוחה המשלמת 700 שח מע"מ לחודש ובתקציב שתוציאי ישירות לכיס של פייסבוק בסך 350 ש"ח לחודש. מהפרסום תקבלי פניות - בדר"כ מזוגות צעירים. הפונות הללו יצרו איתך קשר. כך תקבלי זרם פניות סדיר ועשיר. רן דניאל הוא זה שיחנוך אותך. רק בהתחלה (בשלב הסטאג'), תציגי את רן ללקוחות שלך כשותף שלך. שביחד אתם יועצים. במפגשי היעוץ הראשונים שלך עם הלקוחות ישתתף גם רן (היועץ המסמיך שלך) כיועץ השווה לך. כך את תצברי ניסיון וביטחון עצמי, עד שתהיי מוכנה ורוצה להמשיך לבד. 

אנו סמוכים ובטוחים, שתמשיכי לקבל פרסום אישי על גבי תשתית מערכתית, שיווקית וגם טכנולוגית מסועפת ומשומנת, באמצעותה אנו מפרסמים ואיתה פועלים במקצועיות.

אנו סמוכים ובטוחים, שאכן תצליחי כיועצת זוגית וגם כעסק טוב ושתמשיכי להשתייך למשפחת "לה-וידה", כלקוחה וגם כחברה מן המניין באיגוד היועצים שיר"ז.